Kuželky

Tréninky kuželek v roce 2018:

Tréninky kuželek budou probíhat ve spolupráci s MO diabetiků v kuželně TJ Fezko od 9.30 - 11.00 hod.
25.1.2018
22.2.2018
22.3.2018

19.4.2018 kuželkový turnaj

31.5.2018
28.6.2018
27.9.2018
25.10.2018
22.11.2018

Úhrada od účastníků na místě podle počtu osob.

 

VII.ročník kuželkového turnaje

 

Podpora: Město Strakonice

Ve čtvrtek 27.dubna 2017 již posedmé pořádalo Územní sdružení zdravotně postižených ve Strakonicích v kuželně Tj Fezko kuželkový turnaj. Bylo přihlášeno 16 dvoučlenných týmů, složených ze zdravotně postižených občanů ze Strakonic, Katovic, Oseku a Volyně. Vítězi letošního ročníku se stali zástupci místního Svazu diabetiků paní Jaroslava Vondrášková a pan Jiří Švarc, druhé místo obsadili paní Marie Turnerová a pan František Matěja také z místního Svazu diabetiků a na třetím místě se umístili paní Vlasta Straková a pan Stanislav Med opět ze zástupců strakonických diabetiků. Během turnaje panovala příjemná atmosféra, fandilo se jednotlivým družstvům a sražení všech kuželek naráz bylo odměněno velkým potleskem. Ve finálovém kole byly týmy vyrovnané a do poslední chvilky se nevědělo, kdo opravdu zvítězí.

 

VI.ročník kuželkového turnaje

 

Podpora: Město Strakonice

Ve čtvrtek 21. dubna 2016 již pošesté pořádalo Územní sdružení zdravotně postižených ve Strakonicích kuželkový turnaj. Bylo přihlášeno 16 dvoučlenných týmů, složených ze zdravotně postižených občanů ze Strakonic, Katovic, Oseku a Volyně. Vítězi letošního ročníku se stali zástupci místního Svazu diabetiků paní Blažena Petráňová a Stanislav Hranička, na druhém místě stanuli paní Marie Turnerová a pan František Matěja také z místního Svazu diabetiků a na třetím místě se umístili zástupci volyňského Spolku aktivních seniorů pánové Eduard Chochol a Libor Dvořák. Turnaj probíhal v příjemné sportovní atmosféře. Vedoucí týmy byly hodně vyrovnané a do poslední chvíle probíhalo napětí o 2. a 3. místo.

 

V.ročník kuželkového turnaje

 

Podpora: Komunitní nadace Blanicko-Otavská a Město Strakonice

Ve čtvrtek 23.dubna 2015 již popáté pořádalo Územní sdružení zdravotně postižených ve Strakonicích kuželkový turnaj. Bylo přihlášeno 20 dvoučlenných týmů, složených ze zdravotně postižených občanů ze Strakonic, Katovic, Oseka a Volyně. Vítězi letošního ročníku se stali opět pan Slavomil Trávníček a Josef Talián z místní organizace tělesně postižených občanů, na druhém místě stanuli pan Stanislav Hranička a František Matěja z místního svazu diabetiků a na třetím místě se umístily ženy z volyňského svazu postižených civilizačními chorobami paní Hana Maroušková a Ludmila Knotková. Turnaj probíhal v příjemné sportovní atmosféře. Soutěžící přišla podpořit také paní místostarostka Helena Brejchová, která předala ceny vítězům.

 

IV. ROČNÍK KUŽELKOVÉHO TURNAJE

 

Sdružení zdravotně postižených v ČR, Územní sdružení ve Strakonicích pořádalo ve čtvrtek 24. dubna 2014
IV. ročník kuželkového turnaje pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Turnaj byl podpořen Krajským úřadem Jihočeského kraje v rámci grantového programu Podpora sportu v roce 2014

Soutěže se zúčastnilo 20 dvoučlenných družstev a poháry a ceny převzaly 3 nejúspěšnější dvojice.
1. místo Slavomil Trávníček a Josef Talián ze ZO TP Strakonice
2. místo Stanislav Hranička a František Matěja ze ZO Svazu diabetiků Strakonice
3. místo Marcela Štveráková a Zdenka Ratajová ze ZO Svazu diabetiků Strakonice

 

III. ROČNÍK KUŽELKOVÉHO TURNAJE

 

Sdružení zdravotně postižených v ČR, Územní sdružení ve Strakonicích pořádalo ve čtvrtek 25. dubna 2013
III. ročník kuželkového turnaje pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Turnaj byl podpořen ze společného grantu Komunitní nadace Blanicko-Otavské a Města Strakonice v rámci projektu "Koulíme si pro radost".

Soutěže se zúčastnilo 12 dvoučlenných družstev a poháry a ceny převzaly 3 nejúspěšnější dvojice.
1. místo Slavomil Trávníček a Josef Talián ze ZO TP Strakonice
2. místo Milan Svoboda a Pavel Pour ze ZO SPCCH Volyně
3. místo Ludmila Knotková a Růžena Pourová ze ZO SPCCH Volyně

 Soutěžící a celý organizační tým děkují členům kuželkárny TJ Fezka za pomoc při zajištění turnaje.

 

 

II. ROČNÍK KUŽELKOVÉHO TURNAJE

"Sport a pohyb s přáteli 55+"

Sdružení zdravotně postižených v ČR, Územní sdružení ve Strakonicích pořádalo ve čtvrtek 12. dubna 2012 II. ročník kuželkového turnaje pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Nad akcí převzal záštitu MUDr. Martin Gregora, poslanec parlamentu ČR. Turnaj byl podpořen v rámci kampaně Zdravé město Strakonice. Soutěže se zúčastnilo 16 dvoučlenných družstev a poháry a ceny převzaly 4 nejúspěšnější dvojice. Na 1. místě se umístili Jaroslav Petráň a Lenka Veselá, 2. místo obsadily Růžena Karlovcová a Blažena Petráňová. Na 3. místě byli Václav Kasl a Milan Horský a na 4. místě skončili Vladimír Špánek a Harold Devátý. Soutěžící a celý organizační tým děkují všem, kteří jej finančně podpořili a zároveň členům kuželkárny TJ Fezka za pomoc při zajištění turnaje.

II. ročník kuželkového turnaje byl podpořen v rámci kampaně Zdravého města.

 

 

 

I. ROČNÍK KUŽELKOVÉHO TURNAJE

 

V letošním roce nabízíme novou sportovní aktivitu. Jedná se o I. ročník kuželkového turnaje pro osoby se zdravotním postižením v seniorském věku a ostatní seniory.

Záštitu nad turnajem převzal MUDr. Martin Gregora, poslanec Parlamentu ČR.

 

 

I. ročník turnaje v kuželkách byl podpořen z finančních prostředků Města Strakonice.

 

 

Turnaje se zúčastnilo 20 dvoučlenných družstev.